Inwestycja

Hamernia 29 to nowe kameralne osiedle na mapie Krakowa położne w atrakcyjnej lokalizacji – na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic. Inwestycja realizowana będzie w dwóch etapach. W pierwszym przewidziano trzy, a w drugim dwa nowoczesne i eleganckie budynki, każdy z nich składający się z dwóch segmentów po dwa mieszkania. Do mieszkań położonych na parterze i części pierwszego piętra przynależą zielone ogrody, mieszkania znajdujące się na górnej kondygnacji posiadają natomiast niepowtarzalny klimat dzięki skosom oraz podwójnym oknom dachowym.

Wszyscy mieszkańcy będą mieli do dyspozycji zielone tereny rekreacyjne na obszarze osiedla. Nie muszą się także obawiać o miejsca do parkowania – dla mieszkań mniejszych przewidziane są zewnętrzne miejsca postojowe, dla dużych mieszkań  – garaże jednostanowiskowe w bryle budynków.

Budowa pierwszych budynków rozpoczęła się w marcu 2018 roku, a zakończenie inwestycji i odbiór mieszkań miały miejsce we wrześniu 2019 roku. Inwestycja jest realizowana na gruncie objętym prawem własności.

Dlaczego Hamernia 29?

Zieleń na wyciągnięcie ręki

Zieleń na wyciągnięcie ręki Las Wolski w zasięgu spaceru

Lubisz aktywnie spędzać wolny czas, cieszyć się zielenią i zabierać rodzinę na piesze lub rowerowe wycieczki? To wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Hamernia 29 to również bezpośrednia bliskość Lasu Wolskiego. Stąd blisko jest na Kopiec Kościuszki czy Kopiec Piłsudskiego, jest gdzie pobiegać i pojeździć na rowerze, lub po prostu wyjść z domu na spokojny wieczorny spacer.

Kameralnie i komfortowo

Kameralnie i komfortowo Komfortowe osiedle, komfortowy dojazd

Hamernia 29 łączy w sobie świetną lokalizację w zacisznym miejscu Krakowa z charakterem niewielkiej kameralnej inwestycji. W jej skład wchodzi tylko 20 mieszkań. Jeśli nie lubisz zgiełku miasta, chcesz cieszyć się spokojem i uniknąć tłumów pod oknami twojego domu – trafiłeś pod właściwy adres. Jednocześnie nie musisz wybierać między komfortową lokalizacją a bliskością centrum. Dotrzesz do niego w zaledwie 10 minut.

Elegancko i nowocześnie

Elegancko i nowocześnie Nowoczesne rozwiązania dla wymagających

Wchodzące w skład osiedla budynki zostały zaprojektowane z troską o każdy szczegół i w zgodzie z nowoczesnymi trendami. Ich elegancka i oszczędna bryła pięknie wkomponowuje się w otoczenie. Starannie dopracowane elementy zadowolą każdego, dla kogo ważne są estetyka i architektoniczna dbałość o najdrobniejszy szczegół.
 

Inwestycja w liczbach

Tylko 20 wygodnych mieszkań

Pięć trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej, a w każdym z nich po cztery mieszkania

dwa, cztery lub
sześć pokoi

Do wyboru jedno i dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 44 m2, 76 m2, 82 m2 lub 110 m2

134 do 330 m² prywatne ogrody

Każde z mieszkań na parterze posiada sporych rozmiarów zielony ogród do wyłącznego korzystania

II/III KW. 2019 termin realizacji

Budowa rozpoczęła się wiosną 2018, a zakończenie inwestycji planowane jest na wiosnę / lato 2019

Mieszkaj i ciesz się życiem!

Wybierając lokalizację Hamerni 29 wybierasz spokojną okolicę, niezabudowaną ciasno wysokimi blokami, z komfortowym dojazdem bez korków. Jesteśmy zdania, że dom ma być miejscem, do którego zawsze chętnie się wraca. Jest to więc bardzo ważne, aby wracać do niego szybko, wygodnie i cieszyć się każdą chwilą z tymi, którzy na Ciebie czekają. Po prostu cieszyć się życiem.